Het team


 

Schooljaar 2019-2020

Schoolleider            

Office manager

Esther Veldt                                                                                                        Sascha Hofstra: donderdag.                                                                                                                 

 

Intern begeleider

 
Mandy Guijt: maandag en dinsdag.                                                                                                                       


Conciërge

 
Marjan Altink: maandag-, dinsdag-, woensdag-, donderdag en vrijdagochtend.                                                                                                                                                                                                   


Groepsleerkrachten

Donald Duck

 
Juf Lenneke: maandag, dinsdag, woensdag.     
                                                                                                     
Juf Nicole: donderdag, vrijdag.                                                                                                      
 

Broer Konijn

Juf Nicky: maandag, dinsdag, woensdag.                                
                               
   Juf Debbie: donderdag, vrijdag.                                                                                                                                                                            
  
 

Groep 3

 
Juf Nina: maandag, donderdag en vrijdag.                                            Juf Carmen: dinsdag en woensdag.                                       


Groep 4

 
Juf Els: maandag, dinsdag,  woensdag (om de week). Juf Aleid: woensdag (om de week), 
donderdag en vrijdag.                                                                                                                       
 

Groep 5

 
Meester Hans: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Meester Stefan: woensdag.                  
 

Groep 6

 
 
Juf Lonneke: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.                                                                                        
 

Groep 7

 
Juf Anita: maandag, dinsdag, woensdag (om de week).  Juf Yvonne: woensdag (om de week), donderdag en vrijdag.                                                                                                         
 

Groep 8

 
Juf Kim: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.                                                                                                                                         
 

Vakleerkrachten

Gymnastiek

Godsdienstig Vormingsonderwijs (GVO)

 
Meester Robin: dinsdag en donderdag.                                     Juf Marion: donderdagmiddag.
  
 
 

 

 
                                                                                                                            

 

Zorgleerkrachten

 
Juf Herma: donderdag.                                                                                            Juf Ada: dinsdag- en woensdagochtend.                                                       
 
   
                                                    
 
 
Juf Jonny: maandagochtend.                                                                                                                                                                                                 
  

ICT coördinator

   
Lonneke van Achthoven: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.                                                                                                                                                             

Nieuws van De Hobbit

Vandaag is de start van de kinderboekenweek.
Vanaf dit schooljaar starten we met een nieuwe methode voor de vakken geschiedenis, aardrijkskunde,...
We hebben straks niet enkel een mooi schoolplein, het is ook nog een gezond plein. 't Bolwerk en De...
Direct na de meivakantie zullen we aandacht besteden aan de Lentekriebels. In de groepen worden...

De Hobbit in beeld

Powered by BasisOnline | Privacybeleid